Általános Iskola Szentpéterúr

Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Verseny 2014. Iskolánk 4 fővel vett részt a Kozma László Országos Informatika alkalmazói Verseny 2014-es rendezvényén. Tanulóink már a tavaji évben is szép eredményeket értek el ezen a versenyen, amit idén sikerült megismételni. A versenyen közel 200 versenyző szerepelt az egész országból. A versenyen az alábbi eredmények születtek. 5 osztályos kategóriában Lakatos Márton 78. helyezést ért el. 6 osztályos kategóriában Kovács Erik 107. helyezés. 2013 május 23.

OVERVIEW

This website szentpeterur-iskola.hu currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have probed eighteen pages inside the site szentpeterur-iskola.hu and found zero websites associating themselves with szentpeterur-iskola.hu.

SZENTPETERUR-ISKOLA.HU RANKINGS

This website szentpeterur-iskola.hu has seen variant quantities of traffic within the past the year.
Traffic for szentpeterur-iskola.hu

Traffic ranking (by month) for szentpeterur-iskola.hu

Traffic ranking by day of the week for szentpeterur-iskola.hu

WHAT DOES SZENTPETERUR-ISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szentpeterur-iskola.hu Mobile Screenshot of szentpeterur-iskola.hu Tablet Screenshot of szentpeterur-iskola.hu

SZENTPETERUR-ISKOLA.HU HOST

I discovered that a single root page on szentpeterur-iskola.hu took two thousand two hundred and sixty-six milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider szentpeterur-iskola.hu not secure.
92.43.203.26

WEBSITE IMAGE

I diagnosed that this website is utilizing the Apache operating system.

Általános Iskola Szentpéterúr

DESCRIPTION

CONTENT

This website szentpeterur-iskola.hu states the following, "Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Verseny 2014." We viewed that the website also stated " Iskolánk 4 fővel vett részt a Kozma László Országos Informatika alkalmazói Verseny 2014-es rendezvényén." It also said " Tanulóink már a tavaji évben is szép eredményeket értek el ezen a versenyen, amit idén sikerült megismételni. A versenyen közel 200 versenyző szerepelt az egész országból. A versenyen az alábbi eredmények születtek. 5 osztályos kategóriában Lakatos Márton 78. 6 osztályos kategóriában Kovács Erik 107."

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Szentpéterúr

Közép-Zalai Szociális és Gyermekjóléti Szolgálat.

szentpyrbolt

Üdvözöllek, kedves látogató! Nézz szét, hátha találsz valami kedvedre valót! Jobb sikertelennek lenni az eredetiségben,mint sikeresnek az utánzásban.

Szent Rita Gyógyszertár 9700 Szombathely, Vasút utca 3.

Apotheke Pharmacy of Saint Rita. Kattintson a zászólra a továbblépéshez! Klicken Sie auf die Flagge, um weiterhin! Click on a flag to continue! .